Bugun...



İYİ Partinin milletvekili aday listesi
Tarih: 22-05-2018 09:25:09 + -


Listeye göre, milletvekili adayı gösterilen isimler ve aday gösterildikleri iller şöyle:

facebook-paylas
Tarih: 22-05-2018 09:25

İYİ Partinin milletvekili aday listesi

ANKARA (AA) - İYİ Partinin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

Listeye göre, milletvekili adayı gösterilen isimler ve aday gösterildikleri iller şöyle:

ADANA

1- İSMAİL KONCUK 

2- MEHMET METANET ÇULHAOĞLU

3- ALİ AYDIN  

4- NİHAL AĞCA 

5- RECAİ MERCİMEK

6- SİNEM ULUDAMAR

7- MEHMET SERTAÇ DURAK

8- VEDAT SABANCI

9- EREN ÖZER

10- HAMZA GÜLTEKİN

11- ŞULE TÜDEŞ

12- ERCAN ATALAY

13- ALİ KABAKLI

14- SİBEL ÇAKMAK

15- İLKER KILINÇ

 

ADIYAMAN

1- MAHMUT BOZKURT

2- ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY

3- ZÜLFİKAR IŞIK

4- FATİME ZEHRA AKBAŞ

5- MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

 

AFYONKARAHİSAR

1- GÜLTEKİN UYSAL

2- ABDÜLKADİR AKCAN

3- OKŞAN ULUSOY EFE

4- SELAHATTİN MÜHSÜRLER

5- ALPER YAĞCI 

6- ÖMER ERYEŞİL 

 

 

AĞRI

1- BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU

2- ADEM KILIÇ

3- MUSTAFA YAŞAR 

 

AMASYA

1- AHMET FATİH COŞAR

2- GÖKHAN LAFÇI

3- MEDET EROĞLU

 

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

1- KORAY AYDIN

2- HALİL İBRAHİM ORAL

3- MESUT ÖZARSLAN 

4- AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU

5- MİNE BAŞ

6- YETKİN ÖZTÜRK

7- KADRİYE ÜNLER

8- FEHMİ KANDEMİR

9- BARIŞ DOĞAN

10- ÇAĞLAR AY

11- İHSAN KOÇAK

12- KENAN TÜRÜDÜ

13- HATİCE KÜÇÜK

 

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

1- ŞENOL BAL 

2- ERSÖNMEZ YARBAY 

3- GÖKHAN BEKER

4- FARUK KÖYLÜOĞLU

5- HASAN SEYMEN

6- HEDİYE AKDERE

7- TUNCAY TEKAY 

8- HÜSEYİN ÖZLÜK

9- BAHA CANKUT SARITAŞ

10- ÇİĞDEM BİNGÖL

11- BARIŞ ÇALIŞKAN

 

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

1- DURMUŞ YILMAZ

2- AYHAN ALTINTAŞ

3- REŞAT ERDOĞAN

4- TAMER KAYAALP

5- AYŞE SUCU

6- ÖMER KARAKAŞ

7- HÜSEYİN ŞİMŞEK 

8- UMUTCAN GÜNERKAYA

9- AHMET CAN BUĞDAY

10- BÜLENT GÜRSOY

11- ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU

12- BERİL GÜMÜŞ

 

ANTALYA

1- FERİDUN BAHŞİ

2- HASAN SUBAŞI

3- TUBA VAROL ÇOKAL

4- FULYA YASEMİN

5- KADRİ LEVENT DİM

6- MUSA ERTUĞAN

7- BÜNYAMİN SEÇME

8- NEŞE TOKER

9- MERYEM AYDOĞAN

10- CAFER ÜNAL

11- CAHİT KOCABEYOĞLU

12- BİROL ÜSTEM

13- ÖNAL ÇAVUŞOĞLU

14- ALPER TUNÇER

15- YAKUP CEM ÇINAR

16- LEYLİ KEMAL

 

ARTVİN

1- FİLİZ AKYÜZ

2- KAMİL AKSU

 

AYDIN

1- ADNAN SEZGİN

2- BERNA SUKAS

3- HALİL İBRAHİM AKTEMUR

4- ŞULE TUNTAŞ

5- FEVZİ KÖSE

6- SÜLEYMAN DEMİRCİ

7- MUSTAFA ORHUN ÇETİN

8- SEMRA YÜCEL

 

BALIKESİR

1- İSMAİL OK

2- KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK

3- NEZAHAT SALON  

4- YAŞAR GENÇ 

5- BEGÜM KÜÇÜKOĞLU 

6- KERİMAN KÜLTÜR

7- ÖZLEM URAL

8- EROL AYDEMİR

9- ONUR ŞENEL

 

BİLECİK

1- MESUT TEKİN

2- BATUHAN ATALAY

 

BİNGÖL

1- MEHMET SAİT YAZICI 

2- ABDURRAHİM ARİÇ

3- SELAHETTİN EKİNCİ

 

BİTLİS

1- ZİYA YOLDAŞ

2- HİKMET TUNALI

3- YUSUF DENİZ

 

BOLU

1- MEHMET AYDIN

2- İRFAN BAYAR 

3- NİMET İNCE

 

BURDUR

1- OSMAN KURT

2- HÜSEYİN ERDEM

3- HATİCE FUNDA BÜLBÜL

 

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

1- İSMAİL TATLIOĞLU 

2- SAMİ BİLGE 

3- YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU

4- YÜKSEL YILMAZ 

5- ABDULLAH ALAGÖZ 

6- SERMİN ÖZENSOY

7- ÜSTÜN TUNALIGİL

8- ÖZGÜR ŞİMŞEK

9- AYHAN TAYFUR

10- MERVE ASA

 

BURSA İKİNCİ BÖLGE

1- AHMET KAMİL EROZAN

2- HASAN TOKTAŞ 

3- ADNAN İSLAMOĞULLARI

4- SERPİL ARSLANTÜRK

5- ALİ EKBER CAN

6- BETÜL BAYRAKTAR ORHAN

7- İSMAİL ŞENOL

8- YAVUZ BÜLBÜL 

9- FAZLI SEYİS 

10- ÖZGEHAN KOÇER

 

ÇANAKKALE

1- RIDVAN UZ

2- İSMET BALKAN

3- İKBAL AYTAÇ

4- MEHMET TAMER ERGÜN

 

ÇANKIRI

1- AYDIN AYANOĞLU

2- GAMZE ATALAY

 

ÇORUM

1- FATİH MEHMET ARSLAN

2- ABDULLAH KARAMAN

3- SEFER YILMAZ

4- SİNEM SARI

 

DENİZLİ

1- YASİN ÖZTÜRK

2- ŞULE TÜRKARSLAN

3- NAFİZ ÖZ 

4- TEMEL BAŞBUĞ

5- MEHMET ALİ UZAKGİDER

6- ZEYNEP SÖZERİ

7- MURAT GÜNGÖR

8- HÜSEYİN KÖSEOĞLU

 

DİYARBAKIR

1- MEHMET SALİM ENSARİOĞLU

2- AHMET YİĞİT

3- HANDAN KAÇMAZ

4- CEVDET DEMİR

5- NAZIM KAYA

6- FERHAT ALTINDAĞ

7- DOĞAN YONTÜRK 

8- ENGİN KONAKÇI

9- NİHAT ARİF TEKİN

10- SELMA TANİN

11- ABDÜLBAKİ ÇAKMAK

12- ABDÜLKADİR ÇELEBİ

 

EDİRNE

1- MEHMET AKALIN

2- ORHAN ÇAKIRLAR

3- DİLEK KIRMIZI

4- İSMET ERSÖZ 

 

 

ELAZIĞ

1- YAVUZ TEMİZER

2- ABDÜLKERİM EFLATUN 

3- ALİ YÜCEL UYGUR

4- MUSTAFA KEMAL ATİKELER

5- ENİS GİRAY

 

 

ERZİNCAN

1- AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN

2- CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK

 

 

ERZURUM

1- MUHAMMET NACİ CİNİSLİ

2- ZEKAİ KAYA

3- FATMA CANAN UÇAR

4- YILMAZ CEYRAN

5- ALPASLAN KÜNİ

6- DENİZ SİNİCİ

 

ESKİŞEHİR

1- ARSLAN KABUKÇUOĞLU

2- ÖMER İBRAHİM

3- EREN EKMEN

4- EBRU SERVİ

5- EMRE DEMİR

6- ARİF GEÇKALAN

7- GÖKÇE YATMAZ

 

GAZİANTEP

1- İMAM HÜSEYİN FİLİZ

2- MEHMET CAN TUĞSUZ

3- CELAL YILDIRIM

4- MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU

5- İSMET KILIÇ

6- İBRAHİM KESKİN

7- LİNA OCAK

8- OĞUZ HOCAOĞLU

9- SANEM KASAPSEÇKİN 

10- İZETTİN ŞAHİN 

11- İLKER BAY

12- CEREN SOYLU

13- ÜNVER BÜLENT

14- MEHMET ÇELİK

 

GİRESUN

1- ORHAN ERZURUM

2- ÜNZİLE YÜKSEL 

3- AHSEN TÜRK

4- OSMAN ÇALIŞKAN

 

GÜMÜŞHANE

1- ALİ ATEŞ

2- NECDET İLHAN

 

HAKKARİ

1- DİLEK TANRIKULU

2- YILDIRIM ÖRNEK

3- AYŞE TEZEL

 

HATAY

1- BİLAL KARACA

2- MEHMET BİÇER 

3- MEHMET KORMAN 

4- MEHMET ALİ YILDIRIM 

5- HATİCE GÜZEL

6- ZEKİ TOPRAK

7- İLKER ÇALIŞKAN 

8- KEVSER EKER

9- ERTUĞRUL GAZİ DENER

10- ŞAHİZAR SEBER

11- ALİ KEMAL KÖMÜR

 

ISPARTA

1- AYLİN CESUR

2- MUSTAFA ŞİMŞEK 

3- SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA

4- ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

 

MERSİN

1- BEHİÇ ÇELİK

2- ZEKİ HAKAN SIDALI

3- ÖZER ÖZEL 

4- ÜLKÜ SİNCAR

5- VOLKAN ALKAN

6- HASAN DOYDU

7- OSMAN YILMAZ

8- ÜLKÜ CENGİZ

9- SÜLEYMAN ÇETİN 

10- HÜSNİYE EKİNGEN 

11- AYDIN RIFAT KOCABAŞ

12- MUSTAFA KUNT

13- ASPORÇA MELİS KESER

 

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

1- HAYRETTİN NUHOĞLU

2- AHMET ÇELİK

3- YAVUZ AĞIRALİOĞLU

4- MERAL ALEMDAR

5- YÜCEL COŞKUN

6- ONUR AYDIN

7- MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN

8- EMİNE KÜÇÜKALİ

9- ADİL ERKOÇ

10- ARİF TEVETOĞLU

11- DURSUN ÇOLAK

12- SULTAN NESLİHAN SEVEN

13- OĞUZ SARUL

14- MİTHAT BORA BULUT

15- NAZLI ASPAY CEBECİ

16- OKTAY ERÇAKAR

17- ŞENTÜRK DEMİRAL

18- FUAT ONBAŞILI

19- KUBİLAY PEYİK

20- HİLAL TUNCER

21- UFUK ÜNAL

22- SAYGIN ÖZYILDIRIM

23- MEHMET ALİ ÖZDEMİR

24- SEVGİ ŞAHİN

25- BARIŞ TAVLAŞOĞLU

26- TUBA ALAYLI

27- AYSEL KIRALİ

28- YELDA GARGUN

29- MURAT AĞIREL

30- ONUR HANLIOĞLU

31- ÖNDER FARUK PARMAK

32- BÜLENT ASLAN

33- YÜKSEL KARAÇAM

34- YÜKSEL BAT 

35- CANER YILMAZ

 

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

1- ÜMİT ÖZDAĞ

2- FATİH MEHMET ŞEKER

3- ÖZCAN PEHLİVANOĞLU

4- İLAY AKSOY

5- COŞKUN YILDIRIM

6- MEHMET ASLAN

7- BİNNUR KARADAĞLI 

8- ALİ DİNÇER ÇOLAK

9- VEDAT YENERER

10- ABDULLAH İLKER SUNGUR

11- NURİ YILMAZ

12- CEMİLE ALBAŞ

13- RÜSTEM FIRAT

14- AYCAN GÜLEÇLİLER 

15- SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU

16- GÖKHAN KARGI

17- ALİ AKER 

18- ERTAN VAROL

19- MUAMMER DEMİRCİ

20- HÜSEYİN ÖNDEŞ

21- YAŞAR KIZILKUM

22- BURÇİN GÖKÇE

23- ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ

24- FİSUN MEHLİKA TOCA

25- MUSTAFA AKAY

26- AYDIN EGEMEN

27- MUSTAFA YAZICI

28- UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

 

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

1- AHAT ANDİCAN

2- ÜMİT BEYAZ

3- HAYATİ ARKAZ

4- MELTEM ÜNAL ERZEN

5- KEMAL NİZİPLİOĞLU

6- HÜSEYİN ÜLGER

7- ÖZDEMİR POLAT

8- ELMAS GRAĞOS

9- AYHAN BÖLÜKBAŞI

10- İSKENDER DURİÇ

11- MERRİN HASİPOĞLU

12- CELAL KARAPINAR

13- SUAT SARI

14- ZEKİ BULGAN

15- OSMAN ERUSTA

16- EVRİM TOK

17- MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ

18- MUSTAFA BİLGİLİ

19- MEHMET PÜTÜN

20- RUHİYE AYLA DEMİR

21- MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ

22- ZİHNİYE GÜRKAN

23- ALİ HAYDAR GÜVEN

24- MELİHA APAYDIN

25- SİBEL KAYA

26- TAYFUN SİLİVRİ

27- MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ 

28- NAZMİYE İZGİN

29- KÜRŞAT ÖZER

30- YUSUF YAVUZCAN

31- MURAT KUDRET 

32- ARDIL AKIL 

33- SEZER ÖZSOY

34- HAKAN AKSU

35- PENBE BOLAT 

 

 

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

1- DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU

2- YILDIRIM ULUPINAR

3- MEHMET TEZKAN

4- ÇİĞDEM ÖZER 

5- OSMAN ERTÜRK ÖZEL

6- OSMAN VAROL

7- BÜLENT KIRILMAZ

8- SERAP ÖZÖKTEM

9- ÜLKÜ DOĞAN

10- HÜSEYİN HAKAN IŞIK

11- BURCU BOSTANCIOĞLU

12- İBRAHİM DÖNERTAŞ

13- KADİR GÜREL

14- GİZEM ALBAŞ

 

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

1- AYTUN ÇIRAY

2- MUSTAFA KERPİŞCİ

3- ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU 

4- HÜSMEN KIRKPINAR 

5- BEHİCE YILDIZ ÜNSAL

6- METİN DÖKMECİLER

7- ANIL SELEK

8- NADİR GERGİN

9- İLKER GÜL

10- SALİH ATAKAN DURAN

11- HAYRI KÖSEOĞLU

12- ÜLKÜ DOĞAN

13- MURAT CEM ÖZDEMİR

14- PELİN YETKİN YAZICI

 

KARS

1- YÜKSEL AKBABA

2- AHMET AKÜZÜM

3- HİKMET ŞİMŞEK

 

KASTAMONU

1- İLHAN ENGİN

2- SEYFİ SARIOĞLU 

3- MEHMET MURAT AŞÇI

 

KAYSERİ

1- DURSUN ATAŞ

2- FATİH ERYILMAZ

3- HÜSEYİN TEKİN

4- BERRİN EYİDEMİR 

5- METİN SOYLU

6- SERAP DURMUŞ

7- MESUT UÇAN

8- HASAN AYDIN

9- KAMİL KARAMETE

10- BETÜL TOSUN

 

KIRKLARELİ

1- KÜRSAD YAMANER

2- SİBEL PİŞKİN

3- MUSTAFA KÖSEOĞLU

 

KIRŞEHİR

1- MUSTAFA HAKAN ÜNSER

2- ASAF KAYAOĞLU

 

KOCAELİ

1- LÜTFÜ TÜRKKAN

2- ALİ TÜRKŞEN

3- HARUN DEMİRKAYA

4- RUHİTTİN SÖNMEZ

5- DİJLE AKIN

6- ADİL GÜLEZ

7- AHMET YEŞİL

8- FUAT BERNA

9- İBRAHİM ÖMER TOYRAN

10- RENAN KIRAN

11- AYŞEGÜL BABACAN

12- ALPER BİRCANOĞLU

13- AYLA İLGÜN

 

KONYA

1- FAHRETTİN YOKUŞ

2- ORHAN TULUKÇU

3- SEVİL SARGIN

4- MEHMET İLKER YİĞİT

5- ŞAKİR BERBER

6- SÜLEYMAN ŞENOL

7- GÖKHAN TOZOĞLU

8- OSMAN FEDAİ

9- MUSTAFA RIDVAN PEKER

10- NAZMİ SIRIT

11- RANA ERARSLAN

12- MEHMET ALİ ÖNAL

13- NAZAN KAYA

14- HULUSİ KOÇAK

15- FARUK ÇÖKLÜ

 

KÜTAHYA

1- NİHAT KULA

2- İBRAHİM EMRE KARAA

3- HÜSEYİN ÇAKIR

4- MEHMET EMİN BAŞ

5- AYNUR SEZER

 

MALATYA

1- ALİ BİLİCİ

2- HACI MEHMET TURFANDA

3- ŞULE GÜRSOY

4- SAHRA KARAHAN ERGUVAN

5- MUHAMMET AFŞİN ARIKAN

6- ÖZGÜR BOZKURT

 

MANİSA

1- TAMER AKKAL

2- GÖKHAN KARAÇOBAN

3- HASAN ERYILMAZ

4- ASLI ÖZ

5- ŞAHAP YARALI

6- KADİR CENK ÖZATICI

7- SERKAN SERDAR ADIGÜZEL

8- ÖMER GERİTER

9- SELCEN ŞEKERCİOĞLU

10- AHMET KAĞAN AVCI

 

KAHRAMANMARAŞ

1- FARUK ATLI

2- MUSTAFA BASTIRMACI

3- BÜLENT MEŞE

4- AYŞE KIRAÇ

5- SADİ GÜNEN

6- MÜJGAN ÖZDARENDELİ

7- AHMET ÇABUKEL

8- İRFAN MERT YIKAN

 

MARDİN

1- HAKAN ERDEM 

2- ATLAFUN AYDOĞDU

3- AZİZ RODAN SAROHAN

4- TUNA IŞIKHAN

5- BURHAN İLHAN

6- UĞURHAN ARAS

 

MUĞLA

1- METİN ERGÜN

2- ERTAN KÜÇÜKAY

3- KORAY HAYVACI

4- PEYAMİ CİNAZ

5- NESRİN AŞTI 

6- CAHİT KARAÖZ

7- İZEL KUŞKUN

 

MUŞ

1- ERKAN KEMALOĞLU

2- ZİHNİ SAYAN

3- BAHRİYE KILIÇ

4- ERKAN ÇELİKOĞLU

 

NEVŞEHİR

1- MUSA ERTAŞ

2- FATİH MEHMET ŞAHİN

3- HÜSEYİN SEVİNDİK

 

NİĞDE

1- VEDAT BAYRAM

2- NAİM OSMAN EREM

3- DÖNDÜ GÖKMEN

 

ORDU

1- YENER YILDIRIM

2- GÜNAY KARAAĞAÇ

3- FERHAT ÇAKIROĞLU 

4- MUKADDER KORKMAZ

5- ŞAHİN YILMAZ

6- BARIŞ CANDAN

 

RİZE

1- HIZIR KESKİN

2- KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU 

3- AYŞEGÜL ÖZYANIK

 

SAKARYA

1- ÜMİT DİKBAYIR

2- AYDOĞAN ARSLAN

3- MEHMET KIR 

4- NURGÜL ÇAKAR

5- İLKER ÖZBUDAK

6- ZEYNEP ULUSİNAN

7- ASENA ASLAN BURAK

 

SAMSUN

1- BEDRİ YAŞAR

2- İBRAHİM ÖZYER

3- HÜSEYİN ACAR 

4- BİRSEN ÖZTÜRK

5- AKIN ÜNER

6- ÖNDER FATİH ŞENOL

7- HAKAN KİPER

8- AYŞE AYAN

9- FURKAN ÖZDEMİR

 

SİİRT

1- EMİN TEZ

 

SİNOP

1- CEYHAN DEMİR

2- SEZGİN ŞİMŞEK

 

SİVAS

1- ÜNAL POLAT

2- ÜNAL YILMAZ

3- ÇAĞLAYAN DİKMEN

4- BETÜL KILIÇKAYA

5- HÜSEYİN GÜLHAN

 

TEKİRDAĞ

1- ENEZ KAPLAN

2- MUHTAR MAHRANLI

3- HAZIM TAMER DODURKA

4- BELMA KUVANCI

5- OĞUZHAN AYDIN

6- TUNCAY KIRMIZIGÜL

7- NURCAN BALCI

 

TOKAT

1- HÜSEYİN ERKAN İKİKAT

2- FATİH DEMİRKOL

3- İRFAN ALPAT

4- ŞULE ORUÇ

5- ALİ TURAN TOKGÖZ

 

TRABZON

1- HÜSEYİN ÖRS

2- HÜSEYİN KOLOĞLU

3- TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN

4- TUNA TAŞKIN

5- MURAT KELEŞ 

6- NEŞE AY

 

TUNCELİ

1- DÜZGÜN DEMİR

2- ALMILA MARAŞ

 

ŞANLIURFA

1- ZUHAL ÇİFTKAYA

2- HASAN OĞUL 

3- MEHMET ÇADIRCI 

4- İMAM BADILLI

5- MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI

6- ABDULLAH TÜYSÜZ

7- MEHMET GANİM BAŞAR

8- VEYSEL DEMİR

9- MEMDUH DOĞRU

10- OSMAN ESAD BUCAK

11- MURAT KAÇAK

12- İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ

13- FUAT AKSOY

14- ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

 

UŞAK 

1- NEŞE YILMAZ

2- ALİ KURT 

3- ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

 

VAN

1- SELİM ÖZGÖKÇE

2- FUAT GÖÇER

3- TÜLAY ÇİVİ

4- BAYRAM TARIK ÖZELER

5- TANER BABACANOĞLU

6- M. SALİH ALBAYRAK

7- FUAT BAKAN

8- ALPASLAN DENİZ

 

YOZGAT

1- SEYİT YÜCEL

2- DERVİŞ VURAL

3- GÖKHAN GENÇASLAN

4- AKIN UYAR

 

ZONGULDAK

1- AYDIN TÜMEN

2- MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU

3- FEHİME ÇAKIR

4- HAVA ÇİÇEK

5- MUSTAFA ADİL ÖZKAN

 

AKSARAY

1- AYHAN EREL

2- NURİ KOÇAŞ

3- RAHİM AYDIN

4- FATMA PINAR İZGÜ

 

BAYBURT

1- SÜLEYMAN BURÇ

 

KARAMAN

1- İSMET İLMİ HATİPOĞLU 

2- ATİLLA ZORLU

3- MERVE UÇAR

 

KIRIKKALE

1- BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK 

2- MUSTAFA AKYÜREK

3- ŞEVKET ÖZSOY

 

BATMAN

1- KISMET ÇELİK

2- HASAN ÖLÜK

3- TANSU GÖRKEM 

4- BEYHAN ÖZGENER

 

ŞIRNAK

1- HASAN TATAR

2- ABDULLAH GÜLÇE

3- HACI ÖZER

4- AHMET NURÇOK

 

BARTIN

1- HAMİT ERHAN ALDATMAZ

2- FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

 

ARDAHAN

1- LEVENT PEHLİVAN

2- ÇELİK DEMİR

 

IĞDIR

1- GÜNDÜZ GÜNEŞ 

2- İBRAHİM AKKUŞ

 

YALOVA

1- ÜNLEM ÜSTEL

2- ELİF AKYOL TOSUN

3- NUR GEMALMAZ AYAZ

 

KARABÜK

1- DURSUN ALTIPARMAK

2- HAKKI ÖZDEK

3- TENZİLE ÇELİK

 

KİLİS

1- MUHAMMET BALCI

2- DİLEK AKKÖZ

 

OSMANİYE

1- MEHMET TEMEL

2- NİHAT ÇERÇİ

3- MUHAMMET KAYA

4- VAHİDE ÖNER

 

DÜZCE

1- ERCAN KATIRCIOĞLU 

2- YUNUS ÖZAY ER

3- REYHAN ATASEVEN 

 





Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • Bebişler
    Bebişler
  • Yurdum İnsanı
    Yurdum İnsanı
  • FANTASTİK
    FANTASTİK
  • ATATÜRK
    ATATÜRK
  1. Bebişler
  2. Yurdum İnsanı
  3. FANTASTİK
  4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • ANADOLU AJANSI CANLI YAYINI
    ANADOLU AJANSI CANLI YAYINI
  • Başbakan YILDIRIM Aksaray'da Halka Hitap Etti.
    Başbakan YILDIRIM Aksaray'da Halka Hitap Etti.
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Aksaray'da
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Aksaray'da
  • Recep İvedik 5 - Fragman
    Recep İvedik 5 - Fragman
  • Gece Gölgenin Rahatına Bak
    Gece Gölgenin Rahatına Bak
  • Dik Dur REİS - Rıfat ABLAY (Darbe için yapılan ilk Șarkı 16.07.2016)
    Dik Dur REİS - Rıfat ABLAY (Darbe için yapılan ilk Șarkı 16.07.2016)
  1. ANADOLU AJANSI CANLI YAYINI
  2. Başbakan YILDIRIM Aksaray'da Halka Hitap Etti.
  3. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN Aksaray'da
  4. Recep İvedik 5 - Fragman
  5. Gece Gölgenin Rahatına Bak
  6. Dik Dur REİS - Rıfat ABLAY (Darbe için yapılan ilk Șarkı 16.07.2016)
VİDEO GALERİ
YUKARI