Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Yeni binalarda ve yeniden yaşam için kullanılmayı düşünülen eski binalarda yer alan çatı katları genellikle eşyaların saklandığı, pek kullanıma açık olmayan bir bölüm olarak ele alınmaktaydı. Son yılların dekorasyon modasında çatı katlarına ve tavan aralarına ayrı bir özen gösterilmeye başlandığını görebiliyoruz. 

rnrn

Evin yapısına dâhil edilen, şık ve ferah bir yapıya kavuşturulan bu alanlar için eşya seçimi yaparken de sadece çatı katları için tasarlanmış birçok ürünle karşılaşabiliyoruz. Bunun yanında çatı katlarında aydınlatmanın zor olduğu göz önüne alınarak birçok aydınlatma tasarımı ve geniş pencereler de önem kazanan diğer dekoratif araçlar arasında yer almaya başladı.

rnrn

Çatı katlarını daha ferah hale getirmenin yolları olan aydınlatma ve pencereler dışında dikkat edilmesi gerekilen bir diğer konu ise mekânda kullanılan renklerin daha açık tonlar olmasıdır. Böylece küçük ve dar alanlar daha aydınlık ve şık bir dekorasyona kavuşabilir. Katın içinde yer alan köşe ve merdiven bölümlerine eşyalar konularak boş yerden kazanmanın yolları aranabilir.

rn
Bu Firma 604 defa incelenmiştir.

YUKARI