Bugun...

FİRMA HAKKINDA


Yüksek kaliteli malzemeleri ve son teknoloji üretim teknikleri FAKRO'nun mükemmel kalite kontrolünü sağlamasını ve rakipsiz yalıtım özellikleriyle birlikte çatı penceresi tasarımında ve yapımında yeni bir çığır açan dayanıklı, güvenli ve işlevsel çatı pencereleri oluşturmasını sağlar. Fakro çatı pencereleri ulaşılabilecek alanlara monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve elle çalıştırılır. Çerçevenin yanında yer alan bir anahtarın basit bir hareketi ile fakro tavan pencereleri, üstten asılı bir tarzda açılmadan orta eksenli bir versiyona dönüşür. 

rnrn

Pencereyi üstten asılı konumda tutmak, pencereyi döner konumdayken kullanmak ek bir havalandırma sağlar ve dış panelin kolay temizlenmesini sağlarken manzarayı ve engellemesiz doğal esintiyi keyfini çıkarmanızı sağlar. Eviniz için daha fazla havalandırma sağlayan bir pencereye mi ihtiyacınız var? Fakro çatı pencereleri banyolarda ve mutfaklarda sabit bir hava akımı sağlamanın cevabıdır, böylece rahat nefes alabilirsiniz. Üstelik çatı pencereleri beyaz poliüretan kaplı çam, beyaz çatı pencereleri altın meşe veya çam cilaları seçenekleriyle evinize uyacak çeşitli tasarımlara sahiptir. Ayrıca ön seçim seçeneğimizi de seçebilirsiniz. Bu tümü bir düğme hareketiyle üste asılı veya orta eksen açıklığı arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. 

rnrn

Pencerelerimiz ayrıca standart olmayan boyutlar, ek aksesuarlar ve kombinasyon montajı dahil çeşitli özel seçeneklerde mevcuttur. Evinizi daha konforlu hale getiren yüksek kaliteli havalandırmadan yararlanacağınızı bilerek güvende olabilirsiniz. Ev yapımcıları için çatı pencereleri modelimiz, fabrikada takılan bir termal bant ve her pencerenin altına ve altına takılı, hızlı kurulum için hazır olan ve sonraki büyük ölçekli bina projeniz için mükemmel bir seçimdir. Çatı penceresine oturduğunuzda evinizi tasarladığınıza inanıyoruz. Ev tasarımının en önemli yönlerinden biri, solunacak alan ve sürekli temiz hava teminidir. Mükemmel havalandırma verimliliği, odadan daha fazla miktarda eski ve nemli havanın alınmasını garanti eder. Tüm depolarımızda çatı pencerelerini bulabilirsiniz ve yardımcı personelimiz inşaat projenizin tüm yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunmak ve size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Çatı pencerelerinin evinizdeki veya bir sonraki bina projenizdeki hava kalitesini nasıl artırabildiğini keşfedin.

rn
Bu Firma 1428 defa incelenmiştir.

YUKARI